Nutí ji, aby se mu podřizovala?

Není to ještě tak dávno, co byla Marie Rottrová (75) zvyklá žít si svůj život po svém. Ovšem od její svatby vloni v červnu se mnohé změnilo a zpěvačka musela začít brát ohledy i na svého manžela Milana Říhu (60).

Bylo jen otázkou času, kdy přijdou první neshody. Místo balení kufrů a plánovaní úžasné dovolené někde v teplých krajinách musela zpěvačka poslušně odložit své plány a vyhovět přání svého manžela. Do teď byla zvyklá, že bylo téměř vždy po jejím, takže v žádném případě nepočítala s tím, že v závěru roku narazí na nesouhlas a odpor svého muže.

Z šoku se údajně vzpamatovává ještě dnes.

Také vás může zajímat ...

Dostala tvrdou lekci

Zpěvačka se svěřila, že toužila svátky a závěr roku strávit někde u moře v klidu a pohodě. Aby si odpočinula a načerpala sílu na další rok. Jenže Milan Říha, její dlouholetý partner, o tom nechtěl údajně ani slyšet. „Takže pro mě to nebyly svátky pohody a klidu, ale u plotny,“ posteskla si zpěvačka, proč chtěla z republiky odjet. Žádné její argumenty ale nebyly platné.

Musela zůstat doma a postarat se o rodinu. Říká se, že moudřejší ustoupí – ovšem nic se nemá přehánět.

Rottrová by měla být ostražitá, aby těch ústupků nezačala dělat až příliš a nehnala se mílovými kroky do záhuby.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...