Nutí ji manžel, aby ukončila kariéru?

Zpěv je pro Marii Rottrovou (77) doslova vším. Bouřlivý potlesk fanoušků jí i na prahu osmdesátky dodává neskutečnou energii a sílu. Potíž je v tom, že zatímco ona se na pódiu před milovanými příznivci cítí skvěle, její manžel Milan Říha (61) má obavy, aby pracovní tempo zvládla a neublížila si.

Partneři se prý kvůli neshodám ohledně zpěvaččina vystupování často dohadují a jejich vztahu to vůbec neprospívá. Říhovi se údajně ani trochu nelíbí, že se jeho žena ve svém věku příliš přepíná a myslí v první řadě na blaho svých fanoušků než na to své.

Také vás může zajímat ...

Blízcí lidé z okolí Rottrové stojí spíš za ním, ale chápou pochopitelně i pohnutky Marie. Je totiž dost možné, že je to právě vystupování, které ji drží v kondici. Nejednou se stalo, že člověk, který byl zvyklý na celoživotní dřinu, polevil, a jeho zdraví se zásadně podlomilo.

Zpěvačku mají údajně trápit nějaké zdravotní potíže, které úměrně souvisejí s jejím věkem. Manžel o ni má proto pochopitelně strach, nechce, aby se jí přitížilo. Rottrová ale zatím nechce o žádném zvolnění ani slyšet.

„Je škoda sedět doma,“ vysvětluje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...