O čem před muži schválně mlžíme?

Muži se nás často vyptávají na různé věci, ale nám o třicet let déle… se nechce prozrazovat na sebe úplně všechno. O čem pánům tvorstva nikdy neříkáme celou pravdu?

Kolik přesně vážíme

Také vás může zajímat ...

Že byste přiznala, kolik doopravdy vážíte? To je naprostá noční můra! Když jdete k lékaři, neděsí vás ani tak injekce či vyšetření, ale chvíle, kdy si budete muset stoupnout na váhu. Ženské tělo je často terčem kritiky.

Kolik je v časopise článků o tom, že herečka přibrala, ta a ta modelka má celulitidu, ale kolik takových článků je o slavných mužích? Skoro žádný Cesta je jen přes vlastní sebelásku. Žena, která se má ráda, umí i svou nadváhu nosit s grácií.

Minulí milenci

Své nejlepší kamarádce řeknete pravdu, s kolika muži jste za život spala a co všechno jste s nimi v posteli vyzkoušela. Ale vašemu partnerovi? To nikdy! Máme v sobě zakódované z předchozích generací, že moudrá žena o svých milostných zkušenostech a výkonech svých bývalých milenců prostě nemluví.

Zatímco muži se u piva rádi pochlubí svými milostnými zkušenostmi, střídání partnerů u žen se vnímá jako nějaká vada. Pořád tu je totiž dvojí metr.

Náš skutečný věk

Stárnutí a věk ženy je stále velkým tabu. Ptát se ženy na věk nebo o něm mluvit se nehodí! Ale proč? Problém je v tom, že atraktivita žen je spojována s mládím. Ale proč by zralá žena nemohla být krásná? Jenže dnešní doba je jiná, padesátnice jsou dnes stále sexy ženy.

Jen často nedokážou vnímat svoji vnitřní hodnotu, hloubku a moudro. Přitom jde o to, že dvacetiletá dívka nikdy nemůže mít vrásky jako padesátiletá, protože ta se přece směje o třicet let déle…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama