O čem se ženy stydí mluvit?

Jakkoli je dnešní společnost tolerantní, stále jsou věci, o nichž my ženy raději mlčíme. Víte, které to jsou?

Milostná minulost

Také vás může zajímat ...

Obvykle se nesvěřujeme s tím, kolik jsme měly sexuálních partnerů, a někdy dokonce ani své nejlepší kamarádce.

Zatímco muži se svými „ zářezy “ často a rádi před kamarády chlubí, my máme i v dnešní moderní době stále pocit, že je to něco, za co bychom se měly spíš stydět.

Věk

Ve společnosti platí poučka, že není slušné se ptát ženy na to, kolik je jí let.

Nejspíš je to dané tím, že ženská atraktivita je obecně spojována s věkem. Máme zkrátka pocit, že čím jsme starší, tím víc se o nás vytrácí zájem. Řešení není snadné, ale tkví obvykle hlavně v péči o naše zdravé sebevědomí.

Mateřství

Jako ženy jsme odnepaměti vnímány tak, že naší hlavní životní rolí je mateřství. Co když se ale na něj jednoduše necítíme? Nebo už děti máme, ale chceme zároveň i pracovat, protože láska k dítěti nám ke štěstí nestačí? V takových případech se často cítíme jako exoti a bojíme se, že nás okolí zavrhne.

Proto o svých pocitech raději nahlas nemluvíme.

Váha

V dnešní době je ženské tělo mnohem kritizovanější, než mužské. Hodnotí se každý sval, stejně jako každý špíček. Proto většina z nás odmítá přiznat, kolik váží, a dokonce i u lékaře se stydíme stoupnout na váhu. A ruku na srdce – když už musíme s pravdou ven, často raději pár kil navíc zamlčíme!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...