O jeho dceru nejeví zájem?

Herec a moderátor Jakub Prachař (36) svou novou přítelkyni Denisu Dvořákovou (28) brání snad před celým světem. Když je na jeho lásku vrženo špatné světlo, ihned se snaží vše objasnit a údajně ji i často vychvaluje.

Není pochyb o tom, že je do ní zamilovaný až po uši, a tak mu veškeré negativní narážky vadí. Jakubovi fanoušci Denise přeci jen ještě nepřišli na chuť.

Také vás může zajímat ...

Fanouškům se příliš nelíbí

Podle nich je na něj prý moc strohá, má přísný výraz a vůbec nepůsobí mile. Často je taky srovnávaná s Jakubovou exmanželkou Agátou Hanychovou (35), která vypadá každým dnem lépe a lépe. Naopak na Denisu chválou šetří. I Jakubovi má ale na jeho nové lásce jedna věc vadit.

Doufá ve změnu

Denisa je zřejmě tak pohlcená světem modelingu, že zapomíná i na další důležité věci.
Hlavní z nich má být Jakubova dcera Mia (2), o kterou Dvořáková asi nejeví příliš velký zájem. Třeba to ani nedělá naschvál, ale kvůli své práci skutečně nemá příliš volného času.

A když už ho má, zřejmě si chce odpočinout a užít si s partnerem romantiku, než hlídat malou nezbednou Miu. Dcera je pro Jakuba na prvním místě. Doufá, že Denisa se časem začne víc angažovat a najde si k ní cestu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...