O konci Ordinace jim nikdo neřekl!

Pořádný šok zažily hvězdy Ordinace v růžové zahradě 2. Od vedení Novy se náhle dozvěděli, že seriál, který běží na obrazovkách už 15 let, se chýlí k definitivnímu konci.

Nova se podle mnohých z nich zachovala sprostě, protože se většina herců o konci seriálu dozvěděla z internetu. „Zjistila jsem to v pondělí ráno na Instagramu Ordinace, stejně tak jako naši diváci,“ uvedla Dana Morávková (49), která v seriálu hraje jedenáct let a za jeden natáčecí den si vydělá údajně kolem 13 tisíc korun.

Také vás může zajímat ...

V šoku byl také Petr Rychlý (55), který se o tom, že bude od jara bez práce, dozvěděl až od novinářů, kteří jej oslovili. Nejsou to ale jen překvapené tváře herců a lítost nad tím, že končí obrovský projekt. Hvězdy Ordinace mají strach, co s nimi bude.

Zatím asi největší obavy projevil seriálový manžel Dany Morávkové Jan Čenský (59), kterému prý zbude jen moderování v rádiu, což ho neuživí. „Přemýšlím, co bude dál. Rádio hypotéku nezaplatí,“ svěřil se zdrcený představitel Davida Suchého, který si v Ordinaci přišel prý na 12 tisíc za natáčecí den.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama