O manžela musí bojovat

Bojí se, aby jí René neutekl za nějakou jinou?

Přestože herečku Evu Decastelo (42) chtějí dostat do postele zástupy mužů, ona podstupuje velkou bolest jen proto, aby si udržela manžela Reného Decastela (47).

Mnoho žen by rádo vypadalo jako herečka Eva Decastelo (42), kterou všichni znají jako drbnu ze seriálu Slunečná, jehož režisérem je její muž René Decastelo (47). Jenže to, že vypadá stále mladě, není kouzlem, ale zásluhou šikovných rukou lékařů z nejrůznějších estetických klinik.

Také vás může zajímat ...
Kolik estetických úprav ještě podstoupí

A Eva se tím netají. „Jsem celá opíchaná, mám připíchnutou pusu, dále výplně nosoretních rýh a kruhy pod očima. Tedy ty mám vlastní, ale mám trochu výplně, aby ty kruhy nebyly tak hrozné.

Nutí ji snad k operacím její muž?

Jo a ještě umělé řasy a nehty,“ prozradila Eva, která se prý za žádné ze svých vylepšení nestydí a bude je rozhodně praktikovat i do budoucna. Kromě toho, že se jako veřejně známá chce udržovat, nepochybně je důvodem i její manžel René, který si potrpí na krásné ženy.

Eva se netají tím, že je láskou jejího života, a tak je jasné, že udělá cokoliv, aby pro něj byla stále atraktivní. I za cenu snášení bolesti a píchání jedu do těla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama