O Micku Jaggerovi řekla jeho žena, že bere ženy jen jako zákusky!

Na svatbu přišel Mick oblečený v modrém kvádru a s teniskami na nohou!

K rockové hudbě prý patří hodně divoký život a většina hudebníků to potvrzuje. Nejvíc ze všech asi Mick Jagger (74). I ten ale v roce 1971 řekl své „ano“. Jeho vyvolenou se stala exotická Bianca (72).

O nejslavnějším rockovém zpěvákovi historie, Micku Jaggerovi ze skupiny Rolling Stones, je známo, že jeho náručí prošly tisíce žen (a prý nejenom žen). Jenom jedna ovšem mohla být první manželkou. Téhle pocty se dostalo Biance Jagger, rozené Pérez Mora-Mascias.

Také vás může zajímat ...

Jak její původní příjmení napovídá, pocházela ze španělsky mluvící země – konkrétně ze středoamerické Nikaraguy.

Během jednoho roku byl dvakrát otcem!

Otec Micka byl učitelem a doufal, že jeho syn dodrží tradici a předstoupí v dospělosti také za katedru. Micka ale přitahovala hudba. S kolegou z Rolling Stones, Keithem Richardsem (73), se skamarádil už na základní škole. Když se pak po letech potkali ve vlaku, Mick svému bývalému spolužákovi ukázal desky s americkým rock´n´rollem.

Tenhle styl hudby je oba fascinoval a tak přibrali další kamarády a v roce 1962 založili kapelu. Název vznikl dost zvláštním způsobem. V době, kdy ho ještě neměli, měli telefonický hovor s hudebním magazínem a museli narychlo něco vymyslet. Inspirovali se názvem jedné skladby z desky, která ležela na stole. Během pár let se z Rolling Stones staly megahvězdy.

Stejnou vášeň jako pro hudbu a zpěv měl ovšem Mick Jagger pro sexuální hrátky. Ačkoliv byl ženatý jen dvakrát, dlouhodobých partnerek měl několik a milenek opravdu nepočítaně. S jednou z přítelkyň, herečkou a zpěvačkou Marshou Hunt (71) se rozešel předtím, než se setkal s Biancou. Přesto s ní měl dítě.

A jeho nemanželské dceři bylo sotva půl roku, když si Mick vzal Biancu, která byla v té době také v jiném stavu!

Vášeň ho nepřešla ani ve stáří.

Vše prý skončilo ve svatební den

Exoticky vypadající Bianca byla předtím úspěšnou modelkou. Šestadvacetiletá kráska si vzala slavného rockera v době jeho největší slávy. Moc se to nelíbilo ostatním členům skupiny, ale nevedlo to k takovým důsledkům, jako vztah Johna Lennona (+40) a Yoko Ono (84) v případě skupiny The Beatles. Svatba se konala ve velkém stylu na francouzské Riviéře.

Žádný z nastávajících manželů si nepotrpěl na konvence a tak nebyli oblečeni do klasických svatebních šatů: Mick měl světle modrý oblek a tenisky, Bianca bílý kostýmek. Brzy po svatbě Bianca poznala, že si vzala notorického záletníka. Přesto s Mickem vydržela dlouhých sedm let. Příliš radosti jí to nepřineslo. Sama později konstatovala, že její manželství skončilo v den její svatby.

„Mick bere všechny ženy jen jako zákusky,“ prohlásila. Jednou z milenek, se kterou Mick svoji ženu podváděl, byla i modelka Jerry Hall (61), se kterou měl později čtyři děti. Vzal si jí při neoficiálním obřadu na Bali v roce 1990 a během jejich vztahu samozřejmě dál pokračoval v rozšiřování počtu milenek.

Protože se ale nejednalo o plnoprávné manželství, nebyl po devíti letech problém se s Jerry rozejít a vztah anulovat.

To Bianca se už nikdy neprovdala, jedna zkušenost s Mickem jí zřejmě stačila!

Přijde na svět po osmém dítěti ještě i deváté?

Ačkoliv je nestárnoucí rocker dnes už i pradědečkem, rozrůstá se nadále i počet jeho vlastních potomků. Baletka Melanie Hamrick (30) mu totiž v loňském roce porodila syna, čímž se počet Mickových dětí rozšířil na celkový počet osm. Matka jeho posledního dítěte je přitom mladší než polovina jeho předchozích potomků.

Otcovské radosti si ale v dědečkovském věku slavný zpěvák už užívat nechtěl, proto s Melanií nebydlí a dohodl se s ní na opravdu tučných „alimentech“.

Za porod 80 milionů korun, a do 18 let syna 400 tisíc měsíčně!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...