O nové známosti tajemně mlčí

Po smrti manžela Zdeňka Pawlowskiho (†60), který zemřel v roce 2013, se kolem Haliny Pawlowské (64) mnoho mužů netočilo. Spisovatelka měla být podle svých přátel už unavená tím, že musela chlapy většinou nahánět ona sama namísto, aby se jí dvořili sami.

Přednedávnem ale došlo prý k významné změně a Halina už není konečně sama. O nové známosti však oficiálně mluvit zatím nechce. Seznámit se měli na jednom z prázdninových večírků a nutno podotknout, že tajemný milenec moc dobře věděl, jak na ni! Přiznal se jí totiž, že obdivuje její práci, a že dokonce četl všechny její knihy několikrát.

Také vás může zajímat ...

To prý udělalo na Halinu obrovský dojem a přijala pozvání ctitele na skleničku a na večeři. Ze zákulisí bylo vyzrazeno, že je spisovatelka nadšená a užívá si milencovo dvoření. Na to totiž nebyla dosud zvyklá.

Jestli se tohle letní poblouznění stane vážnou známostí, je tajemstvím..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...