O svatební noci se první manžel Lucie Bílé ukázal jako hysterický chlap!

Na začátku říkala novinářům, že jí partner poskytl zázemí, které neměla.

Zlatá slavice Lucie Bílá (51) prožila více velkých lásek, ale pouze jediný muž může prohlásit, že se stal jejím prvním manželem – hudebník Stanislav Penk (43).

První silný vztah zpěvačky Lucie Bílé má pro ni dodnes smutnou příchuť. Chodila se slavným dětským hercem Tomášem Holým (+21), dokonce s ním i bydlela. Jenže Tomáš tragicky zahynul při autonehodě. Přímo osudový vztah měla pak s producentem Petrem Kratochvílem (67), s nímž se seznámila nejprve pracovně – účinkovala v jeho projektu Zahrada rajských potěšení.

Ačkoliv se nikdy nevzali, měli spolu dítě, syna. Vztah jim vydržel několik let, ale protože Petr nedokázal odolávat jiným ženám, vše se pomalu chýlilo k neodvratnému konci.

Partner nakonec odešel za bývalou Miss Pavlínou Baburkovou (44).

Také vás může zajímat ...
Brzy poznala, že to není ten pravý.

Byli si jistí po pěti dnech!

S pozounistou Pražské filharmonie Stanislavem Penkem se znala Lucie už několik let předtím, než se do sebe zakoukali. Když jí doprovázel při jejím vánočním koncertním turné v roce 2001, odvážil se udělat ten první krok. Lucii se líbil. Navíc se zdálo, že Stanislav je rodinným typem, posílal jí textové zprávy, že by měl rád dítě, dcerku s hnědýma očima.

Týden poté, co spolu začali chodit, se domluvili, že by bylo dobré zůstat takhle už napořád. „Já si myslím, že když člověk pozná, že má vedle sebe toho pravého, vůbec nad ničím už nespekuluje, ani se nerozhoduje. Je to prostě dané,“ byla přesvědčená Lucie o tom, že má chlapa na celý život. „Má pro mne to nejpodstatnější – dává mi zázemí, které jsem neměla,“ upřesnila.

A podobně to viděl i Stanislav.

„Jdu do toho, protože to je logické a jedině správné,“ říkal sebejistě.

Syna Filipa měla „za svobodna“.

První pochybnosti už při svatbě

Svatba, která byla pro veřejnost poměrně nečekanou událostí, se konala v dubnu roku 2002 v kostele svatého Václava v městečku Lanškroun. Lucie se obřadem nijak netajila a tak se ve východních Čechách sešly stovky lidí. Později ale zpěvačka v jedné své knize přiznala, že už ve svatební den měla pochybnosti o správnosti svého kroku.

Možná bylo jakýmsi znamením shůry i to, že novomanželské apartmá, které měla dvojice zajištěné na místní faře, bylo vytopenou vodou z netěsnících kohoutků. Novomanželské radovánky se tak skládaly hlavně z vytírání koupelny. Lucie to brala s nadhledem, jako něco groteskního a pohodového. Stanislav se ale ukázal jako velký „nervák“.

„Celou pohodu zrušil,“ vzpomínala později Lucie.„Dusno bylo tak husté, že jsem do rána nesemkla oči.

Když jsem za týden zařazovala svatební fotky do alba, bylo mi jasné, že moje prohra je jen otázkou času!“

Nevydrželo jim to ani rok!

Přesto dala Lucie svému partnerovi šanci. Někdy měla pocit, že všechno bude lepší, to když při ní stál v době nemoci – prodělala zánět ušního nervu. To byly ale jen světlé chvilky na celkovém tmavém pozadí. „Stáňa se záhy začal měnit před očima. Začalo mu vadit všechno, co se mnou nějak souvisí: má minulost, má přítomnost, mé okolí, přátelé,“ popisovala později důvody, které vedly k rozvodu.

„Telefonát se společným známým nebo s kolegou či manažerem ho mohl vytočit k nepříčetnosti.“ Všechno neomylně směřovalo k rozpadu manželství. Ani ne po roce od svatby, v lednu roku 2003 vydali manželé prohlášení pro média. Lucie v něm uvedla: „Mohu jen říct, že jsme to mysleli vážně a šli do manželství s přáním, aby vydrželo po celý život.

V určitém okamžiku jsme ale pochopili, že to přání nemůže být naplněno. Najednou jsme zjistili, že nám náš vztah nesmírně ubližuje.“ Také Stanislav přispěl se svým pohledem na věc: „“Manželství nám nevyšlo, ale věřím, že budeme dobrými přáteli. Lucie je vzácný člověk a nerad bych ji ztratil úplně.

Vím, že ona to bude mít těžší než já, protože všichni supové se na ni slétnou a budou chtít z jejího těžkého období něco vytěžit. Budu stát při ní.“ Nakonec to ale nebylo zapotřebí.

Lucie prožila několik dalších vztahů a na Stanislava mediální svět postupně zapomněl.

Osudových mužů poznala Lucie opravdu dost.

Nejprve prý brečela jen někdy, potom pořád!

Teprve z knihy Lucie Bílé vyšlo najevo, jaké utrpení si s prvním manželem prožila. Prozradila, že se jí Stanislav stále vyptával na minulost, aby k ní měl důvěru, ale pak se vždy kvůli tomu, co řekla, rozzuřil. Nejprve brečela jen občas, pak nepřetržitě. Tohle se dělo už před svatbou, ale na její zrušení neměla Lucie dost síly.

Během manželství se začala bát chodit mezi lidi, protože jí připadalo, že má na čele vypálený cejch. Když pak jednoho dne viděla manžela, jak zuřivě kope do skříně, pochopila, že je konec.

A pochopil to naštěstí i on!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...