O své minulosti v nočních klubech řekla Jaromíru Jágrovi přítelkyně hned po týdnu chození!

Maminka Jaromírovi do vztahů nikdy nemluvila a nedělá to ani teď!

Nejlepší český hokejista všech dob Jaromír Jágr (45) se po mnoha vztazích nejspíš opravdu usadí. Stane se Veronika Kopřivová (26) tou pravou partnerkou do konce života?

Kolem úspěšných mužů se vždy pohybují krásné ženy. A je logické, že pokud je někdo tak úspěšný jako miláček národa Jaromír Jágr, bývají to ty nejkrásnější. Po jeho boku se jich vystřídalo několik. Zdá se, že teprve s tou poslední, Veronikou Kopřivovou, všechno dospěje až k založení rodiny. Pětici předchozích partnerek se to nepodařilo.

Nejostřejší rozchod prožil s Verešovou!

První velkou „veřejnou“ láskou Jaromíra Jágra byla modelka Iva Kubelková (40). Strávila po jeho boku dva roky a byla s ním v době největší slávy našeho hokejového týmu – legendárních zlatých medailí na olympijských hrách v japonském Naganu v roce 1998. Seznámili se na jednom večírku. Jaromír dal Ivě své telefonní číslo a řekl jí, ať mu zavolá, což Iva odmítla, protože to prý zásadně nedělá.

Také vás může zajímat ...

Tím probudila jeho zájem. Po Ivě přišla televizní moderátorka Nicol Lenertová (42). S tou se poznal během natáčení. Nicol si plánovala, že se Jaromír stane otcem jejích dětí, ale láska neměla moc dlouhého trvání. Mnohem déle vedle Jaromíra vydržela další krásná žena, slovenská modelka Andrea Verešová (36). Nějakou chvíli hokejista vztah tajil, ale pak s ní prožil druhý nejdelší vztah.

Rozchod proběhl za velké pozornosti médií a nepatřil k nejklidnějším. Andrea prohlásila: „Přišla jsem na to, že mi Jaromír nemůže dát to, co bych od svého partnera očekávala; především aby mi byl pevnou oporou, kamarádem a láskou a občas se také přizpůsobil mým potřebám. Má jen svou kariéru, svůj hokej.

Je zvyklý žít sám pro sebe.“ Následovala milostná epizoda s blonďatou moderátorkou Lucií Borhyovou (39), která ale skončila po dvou měsících. A zatím nejdelší vztah prožil Jaromír s Innou Puhajkovou (31), modelkou ukrajinského původu. Té bylo v době seznámení pouhých devatenáct let. Šest roků mohla doufat, že s Jaromírem založí rodinu.

Rozešli se v dobrém a slavný sportovec přiznal, že ho to hodně bolí u srdce.

Kamarádka jí vzala na hokej

Po rozchodu s Innou vydržel Jaromír tři roky bez vztahu. Dlouho se vzpamatovával a soustředil se na sport. Potom potkal Veroniku. Ta to neměla v životě jednoduché. V době dospívání přišla na to, že jí nevychovává vlastní matka. „Strašně to tehdy bolelo. Máma mě opustila, když mi byly tři. A táta se asi rozhodl, že se to nesmím dozvědět,“ popisovala.

Se svojí skutečnou matkou se pak v patnácti letech setkala. Vyučila se kadeřnicí a v roce 2012 se dostala do finále soutěže Česká Miss. Stinnou stránkou jejího života se staly dluhy, ke kterým prý přišla vlastní hloupostí. Vyřešila to tak, že šla tancovat k tyči do klubů v Německu. Jaromíra poznala na Floridě na hokejovém stadionu.

Do Spojených států odjela s kamarádkou, která slavného hokejistu znala dřív – to ale Veronika netušila. Dvakrát se byly spolu podívat na zápas. „Když jsme tam byly podruhé, řekla mi kamarádka, že půjdeme Jardu pozdravit. Já upřímně předtím ani nevěděla, že za Floridu hraje,“ líčila Veronika. Na začátku prosince 2015 spolu začali chodit.

O své pikantní minulosti řekla Veronika svému příteli po týdnu vztahu. Bála se jeho reakce, protože věděla, že Jaromír je věřící. On se tomu ale jen zasmál a později řekl: „Ty ses tehdy dokázala ponížit.

A jak je v Bibli psáno, kdo je ponížen, bude povýšen.“

Maminka Jardovi do vztahu nemluví.
Maminka Jardovi do vztahu nemluví.

Máma to poznala podle fotek!

Jak je dobře známo, na Jaromíra má značný vliv jeho maminka, však jí také v Americe říkají Mama Džegr. Té o svém novém vztahu nejprve neřekl, ale ona stejně poznala, že někoho má. Byl to v podstatě detektivní odhad, jak přiznal Jaromír. Posílal totiž domů fotku z Vánoc, na které bylo vidět, že má doma stůl plný cukroví a uklizený byt.

„Máma se mě nejdřív ptala, jestli jsem vůbec doma, protože mě dobře zná a ten pořádek jí ke mně neseděl,“ přiznal hokejista. „Věděla, že kdybych byl doma sám, vypadalo by to u mě dost jinak. Když jsem jí řekl, že jsem samozřejmě doma, měla hned jasno.“ Jaromír. Respektoval to, že mu přítelkyně řekla o svém tancování u tyče sama. Jeho názor na ni se kvůli tomu nezměnil.

„Navíc si nemyslím, že by dělala něco zlého. Nikomu neublížila,“ zastal se Veroniky razantně. A minulost nové lásky neřešila ani jeho maminka. Ta prý Jaromírovi nikdy do vztahů nemluvila a podle něj je tou poslední, která by chtěla někoho soudit. Veřejně svůj vztah dvojice potvrdila v únoru 2016. Jaromír ocenil, jak se o něho jeho nová láska stará.

Uvedl například: „Vždycky jsem měl rád bábovky, ale teď si už nedávám ty klasické, přítelkyně mi peče ty bezlepkové, je tam i méně cukru.

Metabolismus se s věkem zpomaluje, takže prostě hledáš dietnější řešení.“

O slávu Veronika příliš nestojí

Kdyby svůj vztah rozvíjeli v Česku, asi by neměli Jaromír s Veronikou tolik klidu, jako za oceánem. Tam hokejistovu přítelkyni rozhodně nepronásledují fotografové na každém kroku. Ona sama po mediální pozornosti nijak zvlášť neprahne. „Když jsem byla malá, tak jsem si možná přála být slavná,“ prohlásila.

„Od mé účasti v Miss už jsem po tom ale netoužila, když jsem viděla, co všechno musely vítězky snášet.“ Čím déle jsou spolu, tím víc je Jaromír přesvědčený, že našel konečně tu pravou. Podotkl rovněž, že nikdy v životě nešel do vztahu, o kterém by si nemyslel, že může skončit i manželstvím nebo že dotyčná bude matkou jeho dětí.

„Jsem zásadový a v životě bych nebyl s někým jenom z toho důvodu, abych nebyl sám. Na tyto věci mám trpělivost,“ konstatoval. Zdá se, že svoji novou lásku našel právě včas, v době, kdy už pomalu přemýšlí o tom, jak se usadí.

A podle toho, jak spokojeně vypadá, se dá soudit, že vztah s Veronikou dovede až do konce, tedy k oltáři a později i do porodnice!

Až přijdou děti, je konec s hokejem!

Co se týká potomků, k téhle otázce se Jaromír Jágr staví otevřeně. Přál by si děti, ale smířil by se i s tím, kdyby mu k tomu život nedal příležitost. V jedné věci má ale jasno. Pokud bude mít děti, skončí s hokejovou kariérou. „Nedokážu dvě věci najednou a ani si nemyslím, že by to bylo správné,“ řekl. „Jsem maximalista a když něco dělám, tak to nechci dělat jen jako.

Když budu mít děti, chci se jim věnovat a mít na ně čas.

Ne vidět je jednou za dva týdny.“ Příští měsíce a roky ukážou, jestli tuto otázku bude muset Jaromír řešit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...