Lenka Filipová: O své tajemné nemoci stále mlčí

Zhruba v polovině června vyděsila Lenka Filipová (63) své fanoušky prohlášením, že si musí dát delší pauzu kvůli zdravotním problémům. Její tělo měla ničit vážná choroba. Všechny okamžitě napadlo, že nestárnoucí zpěvačka trpí rakovinou.

Filipová nechtěla nic bližšího o svých problémech říct. Řekla pouze, že se vrátí na pódia až v prosinci. Později vyšlo najevo, že by se mohlo jednat o vážnou poruchu imunity a nyní sama Filipová konečně přiznala, že svým fanouškům dluží vysvětlení.

Prozradila však jen, že šlo o vážné selhání imunity a že už se cítí mnohem lépe. Dokonce se chystá znovu vystupovat už během srpna.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...