Obává se vyhazovu?

Otevreni obchodu Garry Weber

Moderátorka Gabriela Partyšová (40) začíná mít strach, že dostane padáka z pořadu Snídaně s Novou. Nejspíš jí někdo z televize naznačil, že pro svoji pozici už není dostatečně atraktivní kvůli jejímu věku a postavě.

Její sebevědomí je tak na bodu mrazu, a proto začala nekontrolovatelně hubnout. Navíc myslí i na zadní vrátka a založila si studio, ve kterém se cvičí jóga, dělají masáže a různými způsoby pracuje s duší.

Také vás může zajímat ...

Sama přiznává, že je to cesta, kterou by se vydala, kdyby znenadání skončila její kariéra v televizi. Gábina navíc neprožívá zrovna lehké chvíle po rozvodu s exmanželem miliardářem Danielem Farnbauerem (41).

Snad nebude muset navštívit svůj vlastní salón a uzdravovat si tam pomocí najmutých odbornic svou pošramocenou psychiku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama