Obávaného šéfkuchaře si vyčíhali zloději

Televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (62) známý třeba ze pořadu Ano, Šéfe! zažil i odvrácenou stranu popularity. Do zaparkovaného auta se mu vloupali zloději a ukradli mu peněženku se všemi doklady, včetně bankovní karty.

Také vás může zajímat ...

„Zapomněl jsem na tradiční slogan, že auto není trezor. Z hlouposti a lenosti jsem nechal u nás ve vesnici, kde bydlí asi šest set obyvatel, na sedadle peněženku,“ prozradil Pohlreich. Šéfkuchař byl tak v šoku, že počítal s tím nejhorším scénářem. Už se psychicky připravoval na nepříjemné běhání a vyřizování po úřadech, když zažil druhý šok.

Peněženka se všemi jeho věcmi mu přišla poštou domů. Tohle v žádném případě nečekal. Zdeňkovi v tu chvíli spadla čelist i kámen ze srdce. Pro příště už si bude určitě dávat mnohem větší pozor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...