Obermaierová se dostala z nemocnice, a už hned zase riskuje

Jenom na chvíli ji doktoři pustili z rehabilitačního zařízení říčanské nemocnice domů na vánoční svátky a herečka Jaroslava Obermaierová (71) už zase hřeší. Na její zlomený kotník a naštípnutý obratel to sice nemá žádný vliv, ale na celkové zdraví určitě.

Při převozu na nosítkách totiž hned sáhla po cigaretě. „Uklidňuje mě to. Nemůžu přestat kouřit,“ brání se herečka. Tvůrci seriálu Ulice přitom doufají, že se Jaroslava už za pár týdnů vrátí opět k natáčení oblíbené drbny Vilmy Nyklové.

Také vás může zajímat ...
Ještě ani nesundala župan a už vykuřovala.

Té se chystají taky zlomit nohu, aby mohla Jarka dál hrát, i když bude mít na končetině bílou sádru. Místo, aby se snažila ze zdravotních problémů dostat co nejrychleji a neprodlužovala to, že na ni na place všichni čekají, prostě si nemůže pomoct. A když od zdravotních sestřiček dostávala ke kouřové ještě hrnek kávy, byla doslova v jednom nebi.

Něco takového prý nekuřák nedokáže vůbec pochopit.

Aspoň, že v nemocnici, kam se stejně ještě musí ještě na nějaký čas vrátit, kouří o něco méně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...