Obermaierová se plazila lesem

Chtěla si užít poslední podzimní procházku lesem a nasbírat si pár hub. Jenže nevinná procházka se proměnila skoro v boj o holý život.

Oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová (71) totiž šlápla, kam neměla a malér byl na světě! „V lese jsem uklouzla a zlomila si kotník,“ přiznala sama herečka. Po osudném kroku nemohla na poraněnou nohu ani stoupnout. A protože byla v lese úplně sama a nevzala si sebou zrovna ani mobilní telefon, aby si přivolala pomoc, musela se na vlastní pěst zpátky na svou chalupu doslova doplazit.

Také vás může zajímat ...

Odtamtud už si zavolala pomoc a sanitka jí odvezla do benešovské nemocnice, kde musela podstoupit operaci. To ale není všechno a k tomu všemu herečka ještě nezvládla chůzi o berlích a naštípla si obratel. I když se tak o ni v nemocnici starají podle jejich slov opravdu dobře, zotavení bude nějakou dobu trvat.

Jak to teď bude s představitelkou drbny Nyklové z nekonečného seriálu Ulice?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...