Obermaierová si do cukroví nekousne

Fanoušky seriálu Ulice čeká vbrzku překvapení, zvláště se to týká příznivců Jaroslavy Obermaierové (72). Její hokynářka Vilma Nyklová patří k letitým oporám seriálového týmu, v právě dokončované řadě, která přijde na obrazovky koncem zimy, ji však budou možná hůř poznávat.

Jaroslava totiž pořádně zhubla, aniž to měla v úmyslu. Od loňského úrazu, kdy si v nemocnici v Benešově pádem na dlaždičky naštípla obratel, ji totiž doprovázejí nesnesitelné bolesti zad. „Nemůžu jíst, nemám na nic chuť, když mě to tak hrozně bolí,“ vysvětluje herečka, proč zhubla o dvanáct kilo a oblečení na ní doslova visí.

Také vás může zajímat ...

Bolest jí zhoršuje přecházení z tepla do zimy, čemuž se dá v ateliérech těžko vyhnout. Vánoční mlsky, které bude klohnit pro syna Jaroslava (38) si tak sama příliš neužije.

Na bolest prý nic nezabírá, ale snad pomůže klid a teplo Vánoc.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama