Obětoval se pro novou rodinu

Bývalá manželka Saši Rašilova (46), Vanda Hybnerová (49), musí být nejspíš hodně překvapená. A není se co divit, vždyť i lidé z hercova okolí nechápou, co se to s ním děje. Svůj život totiž Rašilov od základu změnil a přehodnotil.

Podle zákulisních informací je za vším jeho nová manželka Lída (32), s níž má dceru Marušku (1). Otázkou však zůstává, jestli se herec změnil dobrovolně nebo k tomu byl přinucen.

Také vás může zajímat ...

Vzdal se alkoholu

Nejenže se kvůli nové rodině rozhodl odejít po dlouhých letech z Prahy a odstěhovat se na její okraj, navíc skoncoval i se svým démonem.

S alkoholem měl mít herec nemalé problémy ještě v době, kdy žil s Hybnerovou. Pít prý přestal téměř ze dne na den, poté co mu Lída údajně oznámila, že mu nic takového trpět nebude.

Nechce už být sám

Zdá se, že Rašilov našel konečně to, po čem celý život toužil.

Ostatně sám se krátce po svatbě svěřil, že pro svou ženu udělá cokoli jen, aby byla šťastná. Nezbývá než doufat, že jednou nebude herec svých obětí litovat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...