Obětuje milenci svou kariéru?

Bývaly doby, kdy fanoušci Lucii Bílou (53) bezmezně milovali. Co se vrátila k Radkovi Filipimu (35), začíná jejich přízeň pokulhávat. Má na ni snad testosteronový anděl špatný vliv? .

Sama zpěvačka mnohokrát přiznala, že jsou pro ni fanoušci a kariéra na prvním místě. Zpěv milovala mnohdy dokonce prý víc než své partnery. Ostatně, své milované profesi už padl nejednou její vztah. Donedávna se to zdálo Lucii Bílé zřejmě zcela samozřejmé a v pořádku. Jenže příchod Radka Filipiho, jejího současného partnera, mnoho změnil.

Také vás může zajímat ...

Ne snad, že by na fanoušky zanevřela, spíš je odsunula do pozadí a zaměřila se na své soukromí. Zdaleka ale nejde jen o to, že by zpěvačka svou pozornost zaměřila jiným směrem. Fanoušci si stěžují čím dál hlasitěji už téměř na všechno, co Bílá udělá nebo prohlásí. Nelíbí se jim třeba to, že mladý svalovec odmítá svou drahou polovičku spustit z očí.

Nechce prý ani slyšet o tom, že by se měla toulat v davu svých fandů a vybavovat se s nimi jako dřív.

Lucie byla zvyklá se s věrnými příznivci po vystoupení nejen fotit, ale prohodit i pár slov nebo se jim podepsat.

Nespustí ji z očí

Nic z toho nebyl nikdy problém, ovšem až do doby, kdy se po jejím boku začal objevovat Filipi. Nyní se vydává zpěvačka mezi fanoušky jen naprosto minimálně a věnuje jim jen zlomek své pozornosti. Za vším stojí právě její miláček. Jakmile skončí koncert, popadne jako hotový osobní strážce slavici a doslova ji vleče do auta.

Ta se prý jen letmo otočí, aby fanouškům zamávala a mizí uvnitř vozu.

I skalní fanoušci pěkně zuří

Dalším důvodem, který přivádí příznivce zpěvačky doslova k šílenství jsou neustálé spekulace kolem její svatby a zásnub. Bílá se už konečně přestala vymlouvat a přiznala, že se s Radkem zasnoubili. Neustálé spekulace kolem svatby však už fanoušky nebaví a rádi by konečně znali pravdu.

„Proč nám neřeknete jak to je?“ chtěla znát pravdu jedna z fanynek a další hned přisadila, že by stačilo jen napsat ano nebo ne. Bílá si zřejmě neuvědomuje, že tímto zbytečným mlžením si dělá zbytečně u fanoušků jenom zle a mohla by jejich přízeň brzy ztratit definitivně.

Její neustále mlžení a nechávání obecenstva v nevědomosti by se co nevidět mohlo negativně podepsat na její kariéře.

Donutili ji mluvit

Pravděpodobně tlak fanoušků a jejich citelná nespokojenost nakonec přiměla zpěvačku promluvit a osvětlit, jak vznikla její minulá manželství. „Jednou to bylo ve zmatku a podruhé proto, že jsem chtěla, aby respektovali někoho, koho vedle mě nerespektovali. A to asi nejsou dobré motivace ke svatbě,“ prozradila své pocity z nepodařených sňatků.

Nemít takové zkušenosti, možná by prý už byla znovu vdaná.

Za těchto okolností ale nyní s další svatbou spěchat nechce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...