Obětuje Pilarová kvůli manželovi kariéru?

Čeká ho náročná operace

Na nějaký čas se s ní zřejmě budou muset fanoušci rozloučit.

Po dobu jejich manželství bývalý tanečník JAN KOLOMAZNÍK (63) svou ženu EVU PILAROVOU (77) doslova obskakoval, aby se mohla ničím nerušena věnovat své kariéře. Jenže nyní přišla doba, kdy bude potřebovat její péči on. Dokáže se o něho postarat?

Jejich vztah je poněkud zvláštní a vlastně tak, jak začal, i dlouhá léta pokračuje. Pilarová se s Kolomazníkem nejprve jen přátelila, když však onemocněla, nabídl se jí, že bude venčit jejího psa a nakupovat. „Když jsem se pak probrala z horeček, v koupelně jsem uviděla dva kartáčky na zuby, a že tam Kolomazník bydlí,“ vzpomínala na jejich seznámení zpěvačka.

Záhy ji oddaný kolega z divadla požádal o ruku a ona přijala.

Nikdy na ni nežárlil, a aby se mohla věnovat své slibné pěvecké kariéře, pečoval svědomitě nejen o ni, ale také o celou domácnost. Jak se ale zdá, doby, kdy se mohla Pilarová soustředit výhradně na svou práci, jsou nenávratně pryč a jí začínají galeje.

Také vás může zajímat ...

Jana, který se pohybuje o francouzských holích, totiž čeká náročná operace a veškeré jeho povinnosti teď musí převzít Pilarová.

Bude se muset přemáhat

Eva se nechala slyšet,že nemocnice přímo nesnáší. Vtipkovala ale, že její muž je má zřejmě rád, protože tam má prý klid a nikdo ho tam neotravuje. Je-li to pravda, pak bude mít Kolomazník v nejbližší době klidu až až. Čeká ho totiž nelehký zákrok – reoperace kyčle. Bývalý tanečník je totiž jedním z mála pacientů, kterým byla v roce 2012 voperována vadná náhrada kyčelního kloubu.

V průběhu několik následujících měsíců mu proto lékaři tu nevyhovující vyjmou a nahradí ji novou.

Zpěvačka se tak bude muset hodně přemoct a oplatit manželovi jeho celoživotní lásku a péči. Přestože nemocnice opravdu nemusí, slíbila, že tam za ním bude chodit každý den. Těžké chvíle jí však nečekají jen v okamžiku, kdy bude manžel v nemocnici, ale zejména ve chvíli, kdy jej propustí lékaři domů. Čeká ho totiž dlouhá rekonvalescence a rehabilitace a bez pomoci se rozhodně zpočátku neobejde.

Zatím není zcela jasné, jestli zpěvačka na nějakou dobu přeruší svou kariéru a zůstane doma, aby manželovi poskytla potřebný servis.

Zruší koncerty?

Je ale zřejmé, že jen sotva bude zvládat péči o něj a koncertování. Sama Pilarová se dosud nevyjádřila, zda bude rušit nasmlouvanou práci. Vzhledem k tomu, že sama měla nedávno nemalé zdravotní problémy, dá se předpokládat, že si ráda odpočine.

Ales Cibulka, krest kalendare
Role se obrátily a nyní se bude muset chvíli starat Eva o manžela.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...