Objevil pramen mladí?

Téměř nestárne a vypadá i ve svých pětapadesáti letech stále mladistvě. Herec a producent Sagvan Tofi (55), který se nejvíce proslavil ve filmové sérii Kamarád do deště, jako by nestárnul. Zatímco do jeho kolegy z výše uvedeného filmu Lukáše Vaculíka (57) se zub času přece jenom zakousnul, Sagvanovi by jen ztěží někdo hádal tolik, kolik mu je.

Samozřejmě si toho jeho kolegové a přátelé stačili všimnout a zároveň je všechny moc zajímalo, co za tím ve skutečnosti stojí. Jestli jen je to dobře odvedená práce plastického chirurga, nebo za jeho vzhledem stojí prostě jen dobré geny.

Také vás může zajímat ...

Z počátku se na tuhle otázku Sagvan Tofi zdráhal upřímně odpovědět, ale nakonec prozradil, že využívá všechny podpůrné prostředky k tomu, aby mohl žít naplno. Vyznává zdravý styl, pravidelně sportuje, nekouří a alkoholovému opojení se oddává jen občas.

Zkrátka se snaží o sebe starat. Nicméně někteří, kteří ho dobře znají, si myslí, že neříká úplnou pravdu a sem tam čas od času podstupuje radikálnější protivráskové operace. Asi na tom něco bude..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...