Objevila svůj skrytý výtvarný talent

Přestože herečka Yvetta Blanarovičová (57) už ze seriálu Ulice odešla, lidé ji s její rolí budou ještě dlouho spojovat.

Možná proto, že má teď opravdu hodně volného času se znovu víc vrhla na svůj dávný koníček – malování. Na jejích obrazech se ale začaly objevovat věci, které tam na první pohled vůbec nepatří.

Také vás může zajímat ...
Její postava v Ulici spáchala asistovanou sebevraždu

Romantické krajinky teď doplňují postavy s rouškami na obličeji. Pro někoho zvláštní, ale pro Yvettu je to nejspíš způsob, jak se se současnou nelehkou situací vyrovnat. „Té holce sundám roušku až bude po všem.

Obraz tedy čeká na lepší časy,” vysvětlila Yvetta zmateným fanouškům, kteří nevěděli, jak na malbu reagovat. K malování se uchyluje možná i proto, že podle všeho nemá mužskou náruč, do které by se mohla schoulit a zapomenout aspoň na chvíli na starosti, které se na ní valí ze všech stran.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama