Objevte kouzlo hydratační mlhy

Že jste o hydratační mlze ještě neslyšela? Jde o speciální výrobek s velkým množstvím minerálů a dalších látek, které působí na vaši pleť blahodárně, jako glycerin nebo kyselina hyaluronová. Co všechno umí? Úžasné je především to, že i když pokožku příjemně hydratuje, nijak jí nezatěžuje.

Také vás může zajímat ...

Nejen, že bude díky pravidelnému zavlažování zdravá a krásná, ale bude také neodolatelně příjemná na dotek. Jak ji nanášet? Výhodou je, že ji nemusíte stříkat pouze na dokonale odlíčenou tvář, ale skvěle vás osvěží i přes vrstvu líčidel.

Některé z mlh dokonce líčidla jako je make-up nebo pudr na obličeji zafixují. Kdy po mlze sáhnout? Jednoduše kdykoliv ucítíte, že vaše pleť potřebuje napít, kůže se vám pne nebo si všimnete v zrcadle jemných suchých šupinek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama