Objevte obličejovou gymnastiku!

Stejně jako začnete cvičit, když si chcete zpevnit postavu, měla byste cvičit i se svým obličejem! Bude se lépe prokrvovat a nedovolí vráskám, aby se dál tvořily.

Jste jedna z těch, kterou trápí nevzhledné váčky? Zbavte se jich účinným cvikem. Možná si z počátku budete připadat legračně, ale výsledek vás přesvědčí o opaku. Stoupněte si před zrcadlo, abyste na sebe viděla a otevřete ústa do tvaru písmene O.

Také vás může zajímat ...

Současně zvedněte oči v sloup, aniž byste při tom pohnula hlavou nebo čelem. Cvik stačí opakovat dvakrát po sobě na pět vteřin.

Zbavte se dvojité brady

Nejprve začněte zhluboka dýchat nosem. Zvedněte hlavu a vytáhněte bradu dopředu.

Pootočte hlavu na jednu stranu, tak abyste zároveň nepřetížili krční svaly a zůstaňte tak přibližně deset vteřin. To samé opakujte i na druhou stranu. Měli byste cítit pnutí na obou stranách.

Vrásky nemají šanci

Nejvíc náchylné na tvorbu obličejových vrásek je čelo.

Udělejte z dlaní pěsti a střední klouby ukazováčků až prsteníčků přiložte nad kořen nosu. Při výdechu posouvejte kloubky po kůži směrem k uším. Tohle zopakujte alespoň, a to ideálně večer před spaním..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama