Objevte účinky arganového oleje!

Ještě jste o něm neslyšela? Arganový olej je jedinečný produkt z jader stromu argánie, který roste pouze v severní Africe v jihozápadním Maroku.

Jeho blahodárný olej začali v poslední době používat ženy na celém světě. Kouzlo je v jeho tradiční ruční výrobě. A na co všechno se vám bude v koupelně hodit?

Regenerační pleťová maska

Kromě jeho léčivých účinků na nehty, vlasy i rty ho skvěle využijete při čištění pleti tak, že pár jeho kapek přidáte do své obvyklé pleťové masky z citronové šťávy, bílého jogurtu a medu. Tím získá maska regenerační a hydratační vlastnosti, které jsou pro vaši jemnou pokožku velmi důležité.

Také vás může zajímat ...

Masku pak stačí po deseti minutách smýt teplou vodou a nechat pleť ještě nějakou chvíli v klidu a teple odpočívat.

Stačí pár kapek. I ty totiž umí divy.
Stačí pár kapek. I ty totiž umí divy.

Skvělý masážní koupelový olejíček

Chcete dopřát jeho blahodárné účinky pokožce celého těla? Můžete na to jít hned několika způsoby. Buď přidáte pár kapek arganového oleje rovnou do vaší přichystané koupele a smícháte ho s trochou vašeho obvyklého tělového mléka, které pak nanesete na kůži, nebo si ho prostě a jednoduše natřete tak jak je, přímo na pokožku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...