Obklopena nápadníky! Co na to manžel?

Líbala se s kolegou Šťastným. Pravda, stalo se to v seriálu Slunečná, ale položme si otázku, zda se milý herec takhle náhodou nelíbí Lucii Benešové i doopravdy.

Patří mezi charismatické fešáky s krásným hlasem, však ho také uplatňuje v dabingu. V seriálu značně zestárl, přišel o nohu a pije. „Je to zpustlý alkoholik,“ tvrdí o vysokoškolském profesorovi Jaromíru Kohoutovi, jehož sám hraje, Jan Šťastný.

Také vás může zajímat ...

Postava, kterou hraje Lucie Benešová, hostinská Róza, je zase bývalá prostitutka, a je velmi pravděpodobné, že scénář předepíše pozoruhodné dvojici ještě daleko výraznější sblížení.

„Myslím si, že to jsou dva lidi na okraji společnosti, kteří se hledali, až se našli,“ říká s lišáckým úsměvem Šťastný. Milostné scény přitom nejsou pro krásnou blondýnku žádnou novinkou. Vzhledem k jejím půvabům ji režiséři občas vyzvou, aby v pikantních chvilkách odložila svetřík, či dokonce halenku, případně se s hereckým partnerem vášnivě líbala.

„A já se vždycky směju, jak dětem kážu o morálce, pak si pustí Sametové vrahy nebo Ro(c)k podvraťáků, a všechno je ztracené,“ podotýká půvabná herečka, která se například v Ro(c)ku podvraťáků divoce vrhala na mnohem mladšího kolegu Jiřího Mádla (34), až si připadala trochu jako pedofilka. Má na tohle všechno nervy její manžel Tomáš Matonoha (49)? „My to nekomentujeme. Bereme to jako práci.

Tohle neřešíme,“ zapřísahá se přitažlivá blondýnka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama