Obléká syna do oblečení za statisíce

Madonna attends the Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology Costume Institute Benefit Gala at Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City, NY, USA. Photo by Lionel Hahn/ABACAPRESS.COM

To, že si přední popová hvězda Madonna (60) potrpí na nejluxusnější a nejdražší věci je o ní známé. Aby k tomu ale vedla i svoje děti, není zrovna moc výchovné. Jak k tomu došlo?

Popstar se nechala zvěčnit se svým osvojeným synkem z Malawi Davidem Brandou (13). Na fotce ho oblékla do teplákové soupravy od značky Gucci za osmdesát pět tisíc korun. A to není zdaleka všechno, co na svou nebohou ratolest navěsila. Kromě teplákovky ho zdobily ještě značkové hodinky, kožený batůžek a speciální pantofle od vyhlášené italské značky.

Také vás může zajímat ...

Celková hodnota oblečení se tak vyšplhala v přepočtu na téměř sto osmdesát tisíc korun! Co tímhle ale chtěla Madonna vlastně světu říct, je záhadou. Chlubit penězi se přece celebrita jejího ražení nemusí. A co přijde na řadu příště?

Možná se její děti budou koupat v kaviáru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...