Oblíbená dvojice Kratochvílová a Šebrle válcuje konkurenci

Odpůrci se spletli

Moderátorské dvojici se povedl pěkný vtípek.

Roky se zdálo, že novácké moderátorské dvojice večerních zpráv co do oblíbenosti nemůže nic ohrozit. Jenže teď mají velkou konkurenci na Primě. Na společenském webu NASEHVEZDY.CZ jsme zveřejnili anketu, kde jste mohli hlasovalo nejoblíbenější dvojici zpráv. Na celé čáře vyhráli primáčtí GÁBINA KRATOCHVÍLOVÁ (26) a ROMAN ŠEBRLE (41).

Populární dvojice tak všem vytřela zrak, protože když před dvěma lety začínali, mnozí jim předvídali rychlý konec. Jenže se spletli. Roman s Gábinou jsou podle diváků nejen nejkrásnější, ale také nejsympatičtější a vedení Primy si mne ruce, že jejich tah jim dokonale vyšel. S tím musíme v redakci jen souhlasit, protože nás Gábina s Romanem dostali, když se nechali zvěčnit s naší titulkou.

Humor a nadhled jim rozhodně nechybějí a ostatní by se od nich mohli učit.

Také vás může zajímat ...

Gábino a Romane, jen tak dál!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...