Obložená bageta s tuňákem

Sendvič s tuňákem patří mezi svačinovou klasiku. Můžete jej různě obkládat nakládanou či čerstvou zeleninou nejen na efekt, ale i pro chuť.

Ingredience: 6 celozrnných bagetek nebo 2 velké, 200 g tuňáka ve vlastní šťávě, 1 menší cibule, 2 lžíce bílého jogurtu, 1 lžíce majolky, 1 lžička polotučné hořčice, 2 nakládané okurky, citron, hrst polníčku, listy ledového salátu, sůl a pepř

Také vás může zajímat ...

Postup: Bagetky rozkrojíme a nasucho opečeme na pánvi, musí být křupavé. Tuňáka scedíme a v misce jej smícháme s majonézou, jogurtem, hořčicí, nadrobno nakrájenou cibulí, zakápneme ho několika kapkami citronu a dobře promícháme. Pomazánku dochutíme a naneseme ji na opečené housky.

Na spodní část přidáme omytý a osušený list salátu, na něj dáme nakrájenou kyselou okurku, polníček, přiklopíme a báječná svačinka je hotová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...