Obnovil vztah s bývalkou?

TK Kdo ma rad

Před nedávnem proti sobě zpěvák Bohuš Matuš (45) poštval společnost tím, že randil se školačkou Lucinkou (15), která je ještě pod zákonem. Teď se ovšem po jeho boku znovu objevila bývalá přítelkyně Nikola (27), která ho pravděpodobně tahá z depresí spojenými právě s Lucii.

Poté, co si všiml, jak na jeho vztah reagovala široká veřejnost se začal různými cestami vymlouvat na to, že s mladou dívenkou vlastně nic neměl. Přitom jí bral na všechny akce a dokonce mluvil i o „tulení“.

Také vás může zajímat ...

Následně otočil a stroze odpovídal, že byla pouze jeho žačkou. Do výmluv se nakonec zamotal natolik, že mu už nikdo nevěří ani nos mezi očima. I přes to teď slaví pracovní úspěchy a ve všech ostatních směrech se mu daří.

Možná i proto k němu opět přilezla Nikola, která si hraje na utěšitelku. Jak dlouho jim to ale opět vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama