Obočí jako ze salonu za pár minut!

Obočí jako ze salonu za pár minut!

Upravené obočí dá vyniknout kráse očí. A nemusíte kvůli tomu mířit do salonů krásy. Svěží barvu a jasnou konturu zvládnete vykouzlit i doma.

Dnes už jsou k dostání barvy na obočí, které zaručují výsledek jako u profesionálních barev. Vydrží několik týdnů, nerozmazávají se, jsou odolné vůči vodě, a přitom působí naprosto přirozeně. Tmavě hnědý odstín je vhodný pro ženy se středně až tmavě hnědými vlasy, světle hnědý zase pro tmavší blond a středně hnědé vlasy.

Také vás může zajímat ...

Domácí barvení obočí krok za krokem 1. Očistěte obočí a jeho okolí kvalitním očním odličovačem bez obsahu oleje a osušte je. 2. Pro ochranu pokožky před nechtěným obarvením obkreslete linii obočí tužkou na oči. 3. Smíchejte barvu podle přiloženého návodu a tyčinkou směs míchejte, dokud nevznikne hladká hustá pasta. 4.

Pastu naneste opatrně kartáčkem nebo barvicí tyčinkou na obočí tak, aby chloupky byly pokryty od kořínků až po konečky. Pokud se barva nedopatřením dostane na pokožku, odstraňte ji hned vlhkým odličovacím tamponkem. 5. Nechte ji působit 5–10 minut. Pokud chcete světlejší odstín, postačí 2–3 minuty, pokud intenzivnější, nechte působit celých 10 minut.

Pak odstraňte pastu z obočí vlhkou vatovou tyčinkou nebo odličovacím tamponkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...