Obojek s vodítkem za čtyřicet tisíc!

Někdejší první dáma Dagmar Havlová (67) se předvedla v charitě, kdy ji při šití roušek bolelo celé tělo, ale pozitivní je, že nezapomíná ani na sebe, a ani na svoji věrnou boxerku Grace (8).

Vášeň Dagmar pro luxusní kabelky rozhodně neuvadá a po kabelce Chanel z jehněčí kůže za 160 000 Kč si pořídila i ledvinku od Diora za 30 000 Kč, a aby to snad fence Grace nebylo líto, pobíhá teď po světě v obojku od Vuittona, jehož cena, jak zjistili novináři, je kolem 8000 Kč.

Také vás může zajímat ...

Takto vymóděné navštívily holky charitativní bazar na pražském Žofíně. Novináři už ale přehlédli, že Dáša se k obojku ohání i vodítkem, jež je samozřejmě též od Vuittona, takže celková cena obojku s vodítkem je prý přes čtyřicet tisíc.

Pro prosté obyvatelstvo je módní výzbroj vdovy po prezidentovi tváří v tvář poklesu reálných mezd jistě neobyčejnou vzpruhou. Aspoň někdo se má dobře!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...