Obrali ho o miliony

Něco takového asi nečekal. Bavič a herec Richard Genzer (54), známý z pořadu Partička, si chtěl v současné době udělat trochu radost.

Rozhodl se tedy, že si postaví hausbót, což je jednoduše řečeno obytná loď. Nicméně muž, se kterým to zařizoval, ho okradl. „Podvedl mě o dva miliony, říkal jsem si, že to je v pohodě, že to nadělám.

Také vás může zajímat ...

Ale už jsem minus čtyři miliony,“ dodal se smíchem Richard. Asi už je tak zoufalý, že mu nezbývá nic jiného než vše brát s humorem. V práci byl naposledy v březnu a údajně už i pomalu zapomíná, jak zní divácký potlesk.

Do práce se samozřejmě těší, mizerná finanční situace ho tíží. Ale jelikož je Richard komik, snažil se pobavit i popisem své stávající neutěšené situace. „Ukazuji rodině, jak vypadá chudoba. Zvykají si.

Asi začnu rozprodávat věci,“ svěřil se herec, který doufá, že bude brzy moct znovu vydělávat. Bohužel jsou na tom teď umělci všichni stejně, tak nezbývá než být trpělivý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama