Obrazy z magického zrcadla

Už dávno ne p l a – tí, že je u r č e n o pouze pro osoby s vrozeným jasnovideckým nadáním, které vydávají své předpovědi za předpokladu, že se dostanou do určitého transu, blízkého spiritistickým metodám, nebo pro tzv.

jogíny-mágy, vyškolené praxí staroindických jóg. Budete-li mít dostatek vůle a odhodlání, můžete se z nich naučit věštit také. Jaké zrcadlo potřebujete Od pradávna byla šamany všech přírodních národů světa i představiteli vyspělých kultur užívána nejrůznější magická zrcadla.

Také vás může zajímat ...

Existují tři hlavní typy, a to Saturnova zrcadla, což jsou černé zabarvené kotouče, Měsíční – baňky a krystaly naplněné vodou, a zrcadla Sluneční, což jsou sférické nebo kovové části. Pokud nemáte přístup k žádnému z nich, potom v krajní nouzi můžete využít i prázdnou tmavou skleněnou láhev.

Její skleněný povrch vám nahradí zrcadlo a kulatý tvar funguje jako věštecká koule. Úplně nejlépe se k věštění hodí Saturnovo černé ploché zrcadlo, protože se dá nasměrovat tak, aby se na jeho ploše neodráželo nic z okolí.

U klasického zrcadla tomuto nezabráníte. Černá barva navíc uklidní mysl a podpoří věštecké schopnosti. Bez předsudků K věštění byste měli přistupovat nezaujatí a především beze strachu. Nenechte se ještě před prvním pokusem zastrašit tvrzeními, že je to nebezpečná metoda a že si zahráváte se zlými silami a tak podobně.

Jestliže dodržíte všechny bezpečnostní zásady, nemáte se čeho bát a ještě si to budete užívat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...