Obrovské zklamání pro fanynky

Tohle jeho obdivovatelky bude bolet. Herec, který aktuálně účinkuje v úspěšném seriálu Polda David Matásek (55), si postěžoval, že mu zestárly fanynky. Zřejmě byl zvyklý na přízeň mladých dívek a dam, to je ale evidentně nenávratně pryč.

Právě Polda mu prý přinesl přízeň věkové skupiny padesát plus. Neurazí se fanynky, když veřejně vytrubuje, jak mu jejich náklonnost není po chuti? „Co mi přináší Polda? Že mne obdivují ženy padesát a výše.

Také vás může zajímat ...

Už to nejsou ty mladé holky, prostě jsou to padesátnice! Co se dá dělat,“ nechal se slyšet. Ale co by vlastně chtěl? David už není žádný Kendy ze slavných Básníků, sám už dávno padesátku překročil.

Přitom se může těšit nejen z mladé ženy blogerky Evy Liliany Vlachové (30), dětí z předchozích vztahů ale také nejmladším synkem Tondou (2), kterého má právě s Evou.

Nerouhá se?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama