Obrovský strach o syna

Herečka Cynthia Nixon (54), známá jako představitelka emancipované právničky Mirandy, je hlavně matkou syna Samuela (23), který se ale narodil jako dívka.

Také vás může zajímat ...

Jeho nejbližší okolí s přeměnou v chlapce nikdy nemělo nejmenší problém, přesto mladý muž není šťastný a bojí se budoucnosti. Strach má z toho, jak ho přijme svět mimo jeho „sociální bublinu“. Samuel se tak prý čím dál víc propadá do depresí.

A to velmi děsí jeho matku. Nebyl by totiž prvním člověkem, který si kvůli nepochopení nebo přímo nenávistným reakcím okolí sáhla na život. Je tedy pochopitelné, že se i ze své pozice snaží o osvětu a to, aby byli odlišní lidé přijímáni

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama