Obtěžuje Simona Stašová milované rodiče?

Ona tvrdí, že ano

Simona Stašová se svou slavnou maminkou Jiřinou Bohdalovou.

Jedna z našich nejoblíbenějších hereček SIMONA STAŠOVÁ (61) přiznává, že i v jejím věku je stále závislá na rodičích a nedokáže si představit, že tady jednou nebudou.

Moc dobře si prý uvědomuje, jaké má štěstí, že jsou oba stále živí a zdraví, a tak se snaží s nimi trávit co nejvíce času, a když se s nimi nemůže potkat, alespoň jim telefonuje. „Volám jim v podstatě pořád, až je jim to nepříjemné,“ přiznává herečka s tím, že si spolu kolikrát povídají a oni se jí po nějaké době zeptají, co vlastně potřebovala.

Jenže jediný důvod, proč jejich dcera usedá každý večer k telefonu, je ten, že chce zkrátka slyšet jejich hlas a zjistit, co ten den dělali.

Přiznala, že je otravuje

Také vás může zajímat ...

Přestože tvrdí, že neustálými telefonními hovory své rodiče obtěžuje, pravděpodobně to nebude tak horké. Vzhledem k tomu, že především její maminka, herečka JIŘINA BOHDALOVÁ (85), je velmi svérázná žena, určitě by si s neodbytnou dcerou dokázala poradit, kdyby chtěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...