Obtěžují ji šílení fanoušci!

Představitelka doktorky Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě 2, Dana Morávková (49), musí čelit velmi nepříjemným útokům.

Za dobu své kariéry se už setkala se spoustou nevhodných projevů náklonnosti ze strany nápadníků i fanoušků, ovšem to, co zažívá nyní, je mnohdy silné kafe i pro otrlou umělkyni. Morávková se svěřila, že teď naposledy ji přes internet kontaktoval jistý oplzlý fanoušek, který ji žádal o její erotické fotografie bez prádla.

Také vás může zajímat ...

Herečka se snaží nad tyto žádosti povznést. Úchylnému muži poslala prý fotografii na níž stojí před prázdnými věšáky na prádlo. „Pán si přál fotku bez prádla… Tak doufám, že je to v pořádku,“ vtipkovala a u ostatních tak sklidila obdiv. Ne vždy je však Morávkové do smíchu.

Někteří podivíni totiž naopak netouží po jejích nahý fotografiích, ale rovnou jí pošlou ty své včetně intimních partií. Doby, kdy ji tyto snímky pobuřovaly jsou naštěstí dávno pryč, příjemné to však není prý ani trochu. Morávková takové snímky prý okamžitě maže a netají se tím, že v ní vzbuzují odpor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...