Očarovala ho nová kolegyně?

Andělská tvář a divoká povaha dělají Evu přitažlivou.

Všichni herci mezi sebou zpočátku vycházeli a užívali si pohodové a zábavné natáčení, nicméně teď se situace očividně změnila.

Do seriálu Slunečná totiž naskočila herečka Eva Josefíková (30), která má zastupovat těhotnou Veroniku Arichtevu (34), která ze seriálu načas odešla kvůli porodu a mateřské dovolené.

Také vás může zajímat ...

Evu si můžete pamatovat například ze seriálu Mordý kód, ale je známá i z filmu Probudím se včera.

Na nové prostředí se herečka pochopitelně moc těšila, a na první pohled jí měl padnout do oka herec Marek Lambora (25), se kterým si moc rozumí.

Skvěle vychází i s dalšími herci, jako je Eva Burešová (26)nebo třeba Dana Batulková (62). Na place se ale potkala taky s Bárou Jánovou (31), se kterou má společného něco, co většina žen nechce – bývalého partnera!

Kamarádky z nich asi nebudou

Josefíková se mimo své filmové role proslavila i jinak. V minulosti chodila s hercem Jiřím Mádlem (33) a byla jeho nejdelším vztahem.

Bydleli spolu, plánovali spolu budoucnost, ale nakonec se rozešli kvůli odlišným prioritám. S Mádlem shodou okolností randila právě i Bára Jánová, která s ním má dodnes velmi dobré vztahy a nedá na něj dopustit.

Zato Josefíková na Mádla zrovna chválu nepěje. To je první věc, která se Jánové nelíbí.

Mají stejný vkus na muže

Ona je s Jiřím kamarádka, dost jí pomáhal a stále pomáhá s její kariérou, a štve ji, že Josefíková o něm nejspíš roznáší ošklivé drby. Mohly by se kvůli tomu holky časem pohádat?

Už teď to má být mezi nimi napjaté. Společný bývalý partner jen potvrzuje to, že herečky mají na muže stejný vkus. Není tajemstvím, že Jánové se, stejně jako další kolegyni Evě Burešové, už nějakou dobu líbí Marek Lambora.

Mají společná témata, občas se spolu zasmějí a holky baví o jeho pozornost bojovat. Marek se teď ale spíš má k nově příchozí Josefíkové.

Ta Marka bere spíš jako kamaráda, protože stálého partnera má, ale Burešová s Jánovou se přes to ani tak nemohou přenést. Nejsou už středem pozornosti a mladá herečka je zkrátka jejich konkurentka.

Lamboru to samozřejmě mrzí, ale on sám ke kolegyním očividně žádné větší city nechová a asi neví, jak situaci řešit. Proslýchá se však, že co se týče Josefíkové, tak moc chladný není, ba naopak.

Zvedá mu to sebevědomí

I když se Lambora už objevil v několika seriálech a filmech, pořád patří spíš mezi nováčky a rád si nechá poradit od starších. Taky mu pochopitelně lichotí, když s ním některé jeho krásné kolegyně flirtují.

To by potěšilo asi každého muže a Marek není jiný. Od doby, co do Slunečné nastoupila Josefíková, se směje od ucha k uchu a údajně je na něm vidět, že svou práci vykonává ještě s větší radostí.

Že by mu Eva svým šarmem a lichotkami skutečně tak zvedla sebevědomí? Vypadá to, že ano, a její přítomnost mu skutečně prospívá. I když ho Josefíková bere jen jako kamaráda, co na to řekne její přítel?

Už v minulosti se spekulovalo o tom, že je dost žárlivý, a její „přátelství“ s Lamborou by jí mohlo vyvolat problémy ve vztahu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...