Očekává se velká rozvodová bitva?

Mstí se svému manželovi? AGÁTA HANYCHOVÁ (34) mu nic nedává zadarmo a za to, že si JAKUB PRACHAŘ (36) našel milenku, bude zřejmě dlouho pykat. Agáta má totiž velký plán. A podle všeho má Jakub ze své ženy strach.

Stále prý tají milence. Ale proč? Na to se ptají její přátelé i kolegové. Tvrdí, že nechce, aby se o něm Jakub Prachař (36) dozvěděl, protože pak by ji prý mohl osočit z toho, že si našla novou lásku jako první.To by se ale Agátě Hanychové (34) prý nehodilo do krámu. Z rozvodového řízení chce totiž vyjít jako vítěz.

Také vás může zajímat ...

VYHODILA HO Z DOMU?

A podle všeho je na dobré cestě. Agáta se cítí být na koni, protože spekulace ohledně Jakubovy milenky se objevily o pár měsíců dříve, než se začala Agáta ukazovat s izraelským surfařem, o kterém ovšem dodnes tvrdí, že jejím milencem rozhodně není ani nebude.

Když se totiž dozvěděla, že ji Jakub podvádí, rozzuřila se do nepříčetnosti. Okamžitě ho prý vyhodila z domu a Jakub se ani nebránil. Podle jejich společných přátel jim vztah nefunguje už minimálně rok, ne-li dva.

Všichni si totiž dodnes vzpomínají, jakou válku mezi sebou vedli, než se jim narodila společná dcera Mia (2). Dokonce vše mělo dojít tak daleko, že si chtěl nechat Jakub udělat testy otcovství. Nikdo z rodiny, až na Agátu, nevěřil tomu, že by byla Mia jeho.

Hned po narození ale všem bylo jasné, že testy otcovství budou zbytečné. Byla celá po něm. Manželská krize byla v tu chvíli zažehnána. Ale ne na dlouho. Z Agáty se sice stala vzorná matka, zato Jakub podle kamarádů začal pořádně divočet.

MANŽELCE NEVĚŘÍ

Jeden z jeho nejbližších přátel prozradil, že ve chvíli, kdy poprvé začal pochybovat o Agátině věrnosti, se v něm něco zlomilo a už nedokázal své manželce plně důvěřovat. Dodnes se spekuluje o tom, zdali mu v minulosti byla, či nebyla nevěrná.

Pravdu ale vědí jenom oni dva a podle toho, jak Jakub před porodem dcery Mii reagoval, je zřejmé, že ví víc než všichni ostatní.

Jejich vztah byl tak narušen a Jakub hledal možnosti, jak si k manželce znovu najít cestu. Teď to ale vypadá, že si spíš našel cestu k někomu úplně jinému. Podle nejnovějších informací už dlouhé týdny randí s modelkou Denisou Dvořákovou (28).

Novináři je už také několikrát zachytili, jak se drží za ruce a zamilovaně na sebe hledí. Jakub se prý také chová jako vyměněný. Prý je podle přátel až po uši zamilovaný a u modelky i bydlí.

ROZVÁDĚT SE NECHCE?

Když se Agáta o jeho novém vztahu dozvěděla, zase zuřila. Dokonce o šest let mladší modelce vzkázala, že by měla brát zřetel na to, že je Jakub stále ženatý a že je také otcem dvouleté holčičky. Proto by si měla najít někoho, kdo není zadaný. Dvořákové to ale zřejmě nevadí, naopak.

Podle mnohých chce v první řadě využít příležitosti a díky Prachařovi se dostat do médií. A to se jí samozřejmě daří. Za poslední dva týdny se v médiích objevila tolikrát, že už ji zná celé Česko. A Agáta nepřestává zuřit.

Proto se prý rozhodla, že to svému muži při rozvodu pořádně spočítá. Ani jeden se v penězích příliš netopí. Mnohem víc peněz totiž vydělávají jejich rodiče. Přesto je velká šance, že po rozvodu bude muset Jakub Agátě platit pořádně tučné výživné.

A protože je to prý on, kdo vydělává víc, také nejspíš bude jeho povinností zajistit své budoucí bývalé ženě životní úroveň, na kterou byla doteď zvyklá. A to ho může vyjít pořádně draho.

ANI NA MATKU NEMÁ ČAS

Nejnovější informace od jejich společných přátel ovšem hovoří jasně.Prý se rozvádět rozhodně nechce. Nechce, aby ho manželka připravila o všechny peníze. Proto se snaží vztah urovnat, i když dosti podivným způsobem. K jejich usmíření však nepomáhá ani to, když se Agáta chlubí fotkami svého nového milence na sociálních sítích.

Sice tvrdí, že se surfařem, který ji v Tel Avivu učí surfovat, nic nemá, ale někoho rozhodně má. Tvrdí to její kamarádky i ona sama. Co se prý bude dít s jejím manželstvím, už ji nezajímá. Teď má nový smysl života, a dokonce plánuje, že by se možná načas přestěhovala do Izraele.

Tam je totiž nejšťastnější. Nikdo ji tam nezná, a navíc tam má spoustu volnosti a času na přemýšlení. Tento rok byla v Izraeli už minimálně třikrát a do Vánoc se tam prý chce ještě podívat. A za maminkou Veronikou Žilkovou (58) tam rozhodně nejezdí.

Jedna z jejích kamarádek tvrdí, že když byla v Izraeli naposledy, s matkou se viděla jen jednou a maximálně dvě hodiny. Víc času si na ni nevyhradila, zato na surfování měla času spoustu.

ZNIČÍ AGÁTINU POVĚST?

O tom, že by se však načas Agáta přestěhovala do Izraele, nemůže být ani řeč. Znamenalo by to totiž, že by s sebou vzala i své děti, a to by se Prachařovi rozhodně nelíbilo. Naopak chce bojovat za to, že kdyby se přece jenom rozvedli, rád by měl Miu ve své péči. Není ovšem pravděpodobné, že by soud přiřkl plnou péči právě jemu. Většinou dítě zůstává u matky.

Ledaže by že se vytasil s něčím, co by nadobro zničilo Agátinu pověst.

To ale také není příliš pravděpodobné.

NENÍ PRVNÍ ANI POSLEDNÍ

Jejich společní přátelé prozradili, že jejich vztah je aktuálně na bodu mrazu. Jakub si na ní údajně dlouhodobě léčil své komplexy, nevydařené kšefty a také to, že je prý čím dál méně žádaný v moderátorském i hereckém světě a také že za všechno dostává čím dál méně peněz.

Jiní ovšem tvrdí, že problém byl hlavně v tom, že potřeboval slyšet nějaké uznání, ale Agáta s ním vždycky prý jen zametla.

Neustále mu něco vyčítala a urážela ho a jeho to zkrátka přestalo bavit. Když se nedočkal žádné pochvaly od ní, začal si prý hledat pochvaly jinde. A dočkal se. Jeden z jeho bývalých kolegů se totiž nechal slyšet, že Denisa Dvořáková rozhodně není jeho první milenka.

Za poslední rok jich měl údajně hned několik a nechápe, jak je možné, že to dokázal tak dobře a dlouho skrývat.

NEKOMUNIKUJÍ SPOLU

O tom, že by se usmířili, podle mnohých nemůže být v žádném případě řeč.Naopak, očekává se rozvodová bitva, která se v Česku vidí tak maximálně jednou za deset let. Agáta s Jakubem se prý sami sobě vyhýbají už několik dlouhých týdnů a komunikují spolu většinou přes přátele nebo když se to týká jejich společné dcery Mii.

Občas ke komunikaci mezi sebou využívají i média, ale to rozhodně nebývají žádné pěkné vzkazy. Naopak. Také se proslýchá, že už se Jakub z jejich společné domácnosti nadobro odstěhoval. Kdo si nakonec nechá společný dům v Suchdole, je zatím velkou neznámou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...