Ocet na hubnutí?

Hledáte prostředek na hubnutí, který vám pomůže spalovat tuky? Vyzkoušejte jablečný ocet. Dokáže prý snížit množství ukládaného tuku až o 10 procent. Je to pravda, ale jen do určité míry.

Podle odborníků tento druh ovocného octa mj. pročistí zažívací trakt a střeva, vyplaví z těla nečistoty, posiluje imunitu. Pomáhá také snižovat hladinu cholesterolu i krevní tlak, prospívá kloubům, působí jako prevence před chřipkou a nachlazením. A dokáže urychlit spalování tuků!

Také vás může zajímat ...

V čem je háček

Jablečný ocet při dietě pouze pomáhá. Tuky za nás nespálí. Abychom shodili nějaký ten kilogram, musíme dělat to, co při každé dietě – omezit kalorický příjem a snížit hlavně příjem tuků a sacharidů.

Tedy žádné sladkosti, slazené limonády a ani příliš soli. Při jablečno-octové dietě je důležitý pitný režim, nejlepší je čistá voda, neperlivá minerálka s nízkým obsahem sodíku a kopřivový čaj. A samozřejmě přidat pohyb!

Jak na to

Každé ráno vypijte nalačno jednu polévkovou lžíci jablečného octa rozmíchanou ve sklenici vlažné neperlivé vody. Počkejte půl hodiny a teprve pak se najezte. Tato kúra by vám měla nastartovat den a současně tlumit pocit hladu.

Jiná varianta jsou dvě kávové lžičky tohoto octa ve sklenici vody, které budete pít 3x denně mezi jídly. Vždy po třech týdnech kúru na 1 týden vysaďte. První výsledky se objeví zpravidla už za měsíc, ideálně za půl roku můžete ztratit 6-10 kg, záleží, jak si upravíte stávající jídelníček a zda se budete při dietě hýbat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...