Ocet zažene klíšťata

Už víme, jak velmi jednoduše zatočit s dotěrnými potvůrkami a můžeme se pokusit o něco malinko složitějšího. Vyrobíme si domácí hřebíčkový repelent.

Do dvou decilitrové skleničky Alpy dáme na dvacet čtyři hodin vylouhovat třicet hřebíčků. Po uplynutí této doby již můžeme mazat na tělo. Hřebíčky z lahvičky nevyhazujeme, necháme je tam napořád. Alpa časem trochu zhnědne, není to ale na závadu. Takto vyrobený repelent nejen, že krásně voní, je ale opravdu účinný. Komáři si místo nás najdou jinou oběť. Před klíšťaty.

nás ochrání velmi jednoduchý octový repelent. Stačí smíchat jeden díl jablečného octa a dva díly vody. Do směsi můžeme přidat pár kapek našeho oblíbeného esenciálního oleje a začít používat.

Také vás může zajímat ...

Klíšťata si nás ani nevšimnou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...