Ocitla se mezi dvěma muži

V seriálu Slunečná je postava Kateřiny Klausové (28) sice naivní kráska mezi dvěma muži. A v zákulisí seriálu se šeptá, že jim Kateřina není lhostejná ani mimo záběry kamer.

Také vás může zajímat ...

Tou dvojicí jsou Marek Lambora (25) a Filip Tomsa (36). A Kateřina sama přiznává, že si je s oběma blízká. Aby ne, když jejich první společný natáčecí den proběhl tak, že byli všichni polonazí. „Kluci jsou hrozně fajn a pokaždé se těší, v jakém kostýmu se zase předvedu.

V seriálu už si užili i milostné scény, zažíjí je i v reálu?

Klára vypadá trochu jako lehká holka, a to je baví,“ říká bezelstně Klausová, která je momentálně bez partnera. Nezadaný je i Lambora a tak by dvojici nic nebránilo v tom, aby vzájemné sympatie přerostly v něco vážnějšího i ve skutečnosti. Nepochybné je to, že pokud se o něco pokusil i zadaný Tomsa, jeho partnerku a matku dvou malých dcer by to jistě nepotěšilo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama