Ocitne se na mizině?

Dabérka a herečka Valerie Zawadská (62), kterou si diváci mohou vybavit třeba ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, si s ničím moc hlavu neláme.

„Peníze a strach jsem nikdy neměla,“ prozradila Zawadská svoje životní heslo, které prý převzala od svojí babičky. Přesto ale v současné době jisté obavy nejspíš cítí. Na vině je pandemie koronaviru, která jí znovu připravila o práci.

Také vás může zajímat ...
Netrpělive vyhlíží, kdy se zase vrátí ke své milované práci.

Během první vlny si Valerie podle vlastních slov ráda odpočinula a vynucené volno trávila na chalupě, kde se starala o zahrádku. Ani její finanční rezervy ale nejsou bezedné a tak když se divadla zavřela znovu i jí to dostalo do problému. Netrpělivě tak vyhlíží dobu, kdy si bude moci znovu stoupnout na jeviště, zároveň však chápe, že zdraví je důležitější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama