Oční stíny vás omladí

Ženy se líčení očí věnují již odpradávna. Kdo by nechtěl zdůraznit jejich barvu, tvar a ukázat tím jejich krásu.

Zkuste bázi

Také vás může zajímat ...

Výběr očních stínů není jen tak. Zohlednit musíte například to, jaký typ očního víčka máte. Pokud máte mastnější oční víčko, nezapomeňte použít oční bázi, která pomůže stín déle udržet. Z mastného očního víčka se totiž ztrácí rychleji.

Pokud máte naopak suché oční víčko, na bázi také nezapomínejte, v tomto případě vám pomůže oční stíny na oku udržet, aplikace na suchou pokožku není snadná.

Raději méně

Oční stíny můžete zvolit jak klasické pudrové, tak například i gelové, které se dobře nanášejí. Určitě je dobré líčit se na denním světle. Barevně si dejte pozor na to, jaký typ oka máte. Pokud máte například modré oči, bude vám slušet hnědý stín.

Pokud jsou vaše oči malé, vyhněte se tmavým barvám. Je-li kůže na vašem víčku již lehce zvrásněná, nepoužívejte stíny se třpytkami, které by vrásky naopak ještě zdůraznily.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...