Od své rodiny dostal Sobota hodně bizarní dárek

Pozdě, ale přece! Komik Luděk Sobota (75) sice oslavil svoje poloviční kulatiny už koncem května, ale na objednaný dárek si musel počkat až do srpna. A jeho syn s přítelkyní a žena Adriena (57) si dali skutečně s výběrem dárku záležet.

Také vás může zajímat ...

Luděk od nich totiž dostal přenosné ohniště, protože to jeho původní museli ze zahrady odstranit kvůli stavebním úpravám. „Protože má Luděk oheň rád, vyřešili jsme to k jeho spokojenosti. Nemá rád, když ho něco pálí, ale teplo prostě miluje,“ rozpovídala se Adriena.

I když známý srandista žádný dárek k narozeninám nechtěl, jen co si bizarní překvapení rozbalil, tak ho musel hned na zahradě vyzkoušet. „Bylo to milé. Vědí, že nemám rád zimu. Vymyslel to kluk,“ popisuje Luděk. Vypadá to tak, že skandál ohledně jeho ošahávačky s kolegyní Dádou Patrasovou (62) je zapomenutý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...