Odchází snad za jinou? Krásná herečka zažívá muka!

Na první pohled to vypadá, že jejich lásce nemůže nikdo a nic ublížit. Pravda je ale nejspíš jiná. PATRIK DĚRGEL (31) a jeho žena MARKÉTA (33) se chtěli za každou cenu vzít a teď na svoji nerozvážnost začínají doplácet. Kvůli čemu si přestávají rozumět?

Tráví spolu téměř dvacet čtyři hodin denně. Není proto divu, že se všichni ptají, jak je možné, že si stále ještě nelezou na nervy. Patrik Děrgel (31) tvoří se svou ženou Markétou (33) nerozlučnou dvojici, která si rozumí ve všech aspektech jejich společného soužití.

Také vás může zajímat ...

Nebo se alespoň snaží, aby to tak skutečně působilo a veřejnost nabyla dojmu, že jsou spokojení a šťastní. Nyní se ovšem ukazuje, že realita je možná úplně jiná. Před pár týdny se totiž mezi herci objevila zpráva, že se pravděpodobně schyluje k rozchodu.

Randila se slavnými kolegy

Seznámili se před deseti lety při natáčení seriálu Cesty domů. Ihned si padli do oka, avšak každý měl po svém boku někoho jiného, a tak spolu udržovali pouze kolegiální vztah. Aspoň oficiálně.

Jejich kolegové však nevylučují, že už tehdy spolu mohli prožít krátký románek. Možná ale Děrgela od Markéty odrazoval fakt, že často byla spojována s jinými muži. Randila s kolegy Kryštofem Hádkem (38) či Vojtou Dykem (35), ale oba ji měli pustit k vodě.

Říká se o ní, že je velmi žárlivá, zároveň se ale nezdráhá s muži fl irtovat a jít si tvrdě za tím, po čem její srdce touží. A to její většinou toužilo po urostlých a charismatických mužích, kteří nemají hluboko do kapsy. Její velkou láskou byl právě Vojtěch Dyk.

Jenže ten bohužel po čase zjistil, že ho to víc táhne ke starším ženám, a tak údajně Markétu vyměnil za svou současnou ženu Táňu Vilhlemovou (42). To byl pro Markétu obrovský šok. Cítila se ublíženě, protože si myslela, že ji Dyk miluje.

Dlouho prý ani nevěděla, že ji s Vilhelmovou podvádí. Po tomto rozchodu nechtěla o těch dvou vůbec nic slyšet a na muže zanevřela. Ale jen do té doby, než ji o tři roky později osud zase svedl dohromady s Děrgelem.

Nejdřív syn a pak svatba

Psal se rok 2014 a stejně jako kdysi, tak i tentokrát zjistili, že toho mají hodně společného, možná víc než dříve. Podle všeho byli oba sami, a tak jim nic nebránilo v tom, aby mohli svoji lásku rozvíjet dál. A povedlo se.

O dva roky později porodila tehdy ještě Markéta Frösslová svému partnerovi syna Vavřince (4). Byl to pro oba ten nejšťastnější okamžik v jejich životě. O další tři roky později však přišel další šťastný den. V červnu 2019 se tajně vzali.

Nechtěli, aby jim tento slavnostní den někdo narušil, a tak pozvali jen svou rodinu a nejbližší přátele. Od té doby se mezi nimi nic nezměnilo. Děrgel dál utužoval svou hereckou kariéru a jeho žena se starala o domácnost a o syna. Když však spolu začali hrát v Ordinaci v růžové zahradě, začalo pro ně být všechno mnohem náročnější.

Muže přitahuje jako magnet

Někteří z jejich okolí se shodují v tom, že spolu tráví příliš mnoho času. A jednoho dne to údajně mezi nimi začalo pořádně vřít. Oba na sobě navzájem začali pozorovat chyby, které dříve neviděli, anebo spíš přehlíželi. Přece jen jsou spolu už šest let.

To také znamená, že příští rok bude nejspíš skutečně krizový. Není jen tak, že se sedmý rok ve vztahu považuje za krizový. Páry se většinou opravdu rozcházejí. Anebo naopak svůj vztah ještě více upevní.

Když se Děrgelová s manželem objevili společně v seriálu poprvé, sklidili mnoho pozitivních ohlasů. A Markéta také získala mnoho nápadníků. Měli se o ni dokonce ucházet i někteří její kolegové.

Mužům se na ní prý líbí zejména její bezprostřednost, smysl pro humor, ale i sarkasmus a v neposlední řadě také vzhled, kterému dominují temné šikmé oči a vlnité tmavé vlasy. Ženy proti ní naopak brojí.

Vidí v ní potenciální konkurenci a také lapač na muže. Ani se není čemu divit, když se objevuje čím dál víc lidí, kteří se jí snaží uškodit všemožnými drby.

Pomluvy neberou konce

V hereckých kuloárech se na začátku letošníko roku objevila informace, že se Děrgelová tajně schází s někým z kolegů. O koho však mělo jít, nikdo říct nechtěl.

Ovšem sama herečka to popřela a celou tuto situaci měla nazvat sprostým výmyslem. Že se však mezi manželi něco změnilo, je jasné úplně všem. Prý si toho nelze nevšimnout. Co za tím ale vězí?

Lituje toho, do čeho se pustil?

Možná ten, kdo utíká z manželství, není Markéta, ale naopak její muž. Právě on si údajně našel milenku, neboť se mu rodinný život podle všeho omrzel. Je mu teprve jedenatřicet, je tedy ve věku, kdy by si měl spíše užívat volnosti, chodit do společnosti a cestovat.

To už ale nemůže, protože je z něj ženatý muž a především otec. Proslýchá se, že závidí svým přátelům, kteří do rodinného života neskočili rovnýma nohama jako on, ale naopak se ještě pár let usadit rozhodně nechtějí.

Že by Děrgel chtěl od své zbožňované rodiny prchnout a vynahradit si tak ztracený čas? Patrik je idolem mnoha dívek a žen. Kdykoli se objeví na nějaké společenské akci, fanynky ho nenechají ani trochu vydechnout.

Vyhodila ho z domu?

Musí rozdávat podpisy a nechávat se vyfotografovat, zájem mu prý ale dělá dobře. Ale už méně dobře dělá jeho ženě, která, jak již bylo zmíněno, je velmi žárlivá. A tak když se prý dozvěděla, že si měl Děrgel začít něco s jednou urputnou fanynkou, která si na něj myslí už přes dva roky, byla to pro ni naprostá tragédie.

Dokonce taková, že před pár týdny měla svého muže vyhodit z domu. Přátelé ale tvrdí, že se nerozešli napořád. Dávají si jen pauzu od náročného života, který vedou. Oba jsou velmi mladí, a než se poznali, nevěděli, co je čeká.

Nyní, po šesti společných letech, na ně toto břímě začíná doléhat. Ovšem není vyloučeno, že se k sobě vrátí, je to dokonce více než pravděpodobné, jelikož jsou jeden na druhém závislí. Milují se, jen zkrátka koronavirová pandemie a náročné pracovní tempo s jejich city pořádně zamávaly.

Možná jim to, že spolu nebudou každý den, skutečně pomůže. Alespoň si tak opět začnou vážit jeden druhého, což by jejich vztah zase posunulo trošku kupředu. Snad tomu tak opravdu bude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama