Odchází z Ordinace?

Jeden čas to vypadalo, že pro herečku Michaelu Badinkovou (39) bude nejdůležitější role matky a stáhne se ze života showbyznysu. Přijala ale nabídky, které se jí po mateřské naopak začaly hemžit. Teď se ukazuje na obrazovkách jako doktorka Alena Rytířová v Ordinaci, kde ji natáčení hodně časově vyčerpává.

Také vás může zajímat ...

Navíc neměla dost a začala si dopřávat i kus slávy v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Ve svém volném čase se nebrání ani roli modelky. Herečka má přitom dvě malé dcery. Uvědomuje si konečně , že rodina je pro ni přeci jen přednější? V současné době už totiž odmítá další kšefty.

Dá nakonec výpověď i v Ordinaci? Tam jejího životního partnera hraje Petr Rychlý (53), kterému doposud všechny seriálové manželky zemřely. Je tak možné, že prokletí dostihle i ji.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama