Odchodem ze seriálu přijde o pěkný balík!

Hvězda Modrého kódu, který běží na Primě, Marek Němec (37) se rozhodl na čas opustit oblíbený seriál z nemocničního prostředí. Co přesně vede charismatického herce k opuštění lukrativního místa, kde si za jeden natáčecí den měl přijít na 10 tisíc korun, není dosud úplně jasné.

Také vás může zajímat ...

V každém případě Němec ukázal, že není hloupý a nechal si pro případ nouze otevřená zadní vrátka. Představitel Davidem Hofbauera sice opustil rubavský urgentní příjem, ovšem dohodl se s televizí, že ho scénáristé nenechají zemřít.

Odjel na neurčito do zahraničí. Sám Němec uvedl, že v tuto chvíli netuší, jak to všechno dopadne. Dovede si prý představit, že se vrátí, stejně tak je ale prý možné, že je odchod definitivní. Jeho fanynka si tak budou muset holt počkat, jak se rozhodne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...