Odchodu z Ulice už nelituje

V první chvíli, když se Tereza Bebarová (44) dozvěděla, že jsou její dny v nekončeném seriálu Ulice sečteny, propadala beznaději. Myslela si, že po letech, které v projektu strávila, v něm tak nějak už zůstane. Obrovské zklamání a strach o budoucnost, zejména po finanční stránce ale záhy vystřídal nečekaný úspěch.

Seriálová Světlana Nyklová nyní zažívá něco, o čem se jí ani nesnilo.

Také vás může zajímat ...
bebarova

Zdá se, že práce bude dost a že role v Ulici ji jen brzdila v kariérním rozletu. Vedení seriálu se tak může klidně vysmát, protože tím, kdo utrpěl hodně tvrdou lekci, rozhodně není Tereza. Dokonce i diváci totiž stojí na její straně.

Nevím, kam dřív skočit

Jestli si někdo myslel, že jakmile se za Bebarovou zavřou dveře hostivařských ateliérů, upadne v zapomnění, hluboce se spletl! Ne nadarmo se říká, že kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe.

Než se totiž stačila herečka vzpamatovat ze šoku, zjistila, že je o ni v showbyznysu obrovský zájem. Jakmile Česko obletěla zpráva, že skončila v Ulici, začali ji oslovovat producenti nových projektů.

„Připravujeme teď nový lifestylový pořad. Půjde o takovou burzu nápadů, receptů, triků a tipů do domácnosti, zahrady nebo třeba dílny,“ popisovala nové pracovní příležitosti herečka, která se předvedla v pořadu Peče celá země a tím na sebe výrazně upozornila.

Není herečkou jedné role

Tereza tak ukázala, že se rozhodně neztratí. Je evidentní, že ji role Světlany bránila v dalším rozletu. Lidem z branže se předvedla už jako divadelní a filmová herečka a všechny odzbrojila také coby moderátorka svou suverenitou i empatií vůči soutěžícím.

Vedení Ulice si tak dost možná nyní drbe hlavu, že se zbavilo tak schopné umělkyně. Ale kdoví, třeba ještě v budoucnu osloví Bebarovou pro další spolupráci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...